O firmie

O firmie

Działamy od 2004 roku. Zadowoleni klienci. Indywidualne podejście do każdego partnera. Konkurencyjna cena. Gwarancja optymalizacji kosztów i dobrej współpracy z Zarządem Wspólnoty. To są nasze atuty.

Dewizą naszej firmy jest "zarządzanie bez tajemnic". To nie jest puste hasło. Stawiamy na prawdziwe partnerstwo i realną współpracę z Zarządami wspólnot. Nasi partnerzy nigdy nie są zaskakiwani naszymi decyzjami, konsultujemy wszystkie istotne sprawy, które mają wpływ na życie mieszkańców.

W swoich działaniach kładziemy nacisk na:

  • Stałe podnoszenie jakości usług i kwalifikacji - śledzimy i oceniamy wszystkie nowe rozwiązania, które mogą usprawnić naszą pracę.
  • Partnerską współpracę z zarządami wspólnot - jesteśmy w stałym kontakcie, wspólnie tworzymy zasady współpracy i w każdej chwili jesteśmy otwarci na dyskusję i poszukiwanie innych rozwiązań.
  • Zwiększanie komfortu użytkowania nieruchomości - nie zadawala nas to co jest, wciąż walczymy o więcej i lepiej dla mieszkańców zarządzanych nieruchomości.
  • Stałe optymalizowanie kosztów funkcjonowania zarządzanej nieruchomości - sprawdzamy i stale weryfikujemy wszystkie koszty, ciągle poszukujemy możliwości, by były one jak najniższe przy zachowaniu wysokiej jakości.
  • Działamy z sukcesem od wielu lat. Zawdzięczamy to przede wszystkim stałemu doskonaleniu swojej oferty i byciu otwartym na potrzeby i oczekiwania mieszkańców.

Jesteśmy przekonani, że możemy każdej wspólnocie zaproponować takie warunki współpracy, że przełożą się one na zadowolenie wszystkich mieszkańców.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.

Ważne pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje usługa zarządzania?

Cena jest ustalana podczas procedury wyboru Zarządcy i jest zapisywana w umowie ustalającej zakres obowiązków Zarządcy i zasady współ...

Czytaj więcej

Co to jest fundusz remontowy?

Jednym z podstawowych obowiązków wspólnoty jest utrzymanie nieruchomości w dobrym stanie, zapewniającym jej bezpieczne użytkowanie. ...

Czytaj więcej

Jak planować wydatki wspólnoty?

Planowane wydatki są zapisywane w rocznym planie gospodarczym uchwalanym przez Wspólnotę. Powinien on zawierać prognozę kosztów zwią...

Czytaj więcej

Do czego służą zebrania roczne wspólnot?

Przede wszystkim do rozliczenia Zarządu/Zarządcy z zadań i nałożonych na nich obowiązków. Właściciele lokali są proszeni o udzieleni...

Czytaj więcej

Log in

MIESIĄC ZA DARMO! E-KARTOTEKA GRATIS!

Zapytaj sąsiada! Szybko podejmij właściwą decyzję!

Zobacz szczegóły promocji…